Ce mai citim

Moderator: Administrator

Re: Ce mai citim

Postby ela » Thu Mar 28, 2013 11:17 am

am terminat cartea Micule iti multumesc inca o data,mi-a placut atre mult,acum citesc print si cersetor mai am cam jumate.
Ela

ela

Postby Micul » Thu Mar 28, 2013 1:54 pm

Ela cu cea mai mare placere.Ma bucur ca ti-a placut.Mi-aduci aminte de copilarie cu print si cersetor.Mi-a placut mult, si huckleberry finn si aventurile lui tom sawyer.
Micul in bucatarie

" Imposibilul se rezolva imediat, pentru minuni e nevoie de ceva mai mult timp ".
Micul

Postby ela » Thu Mar 28, 2013 5:26 pm

si eu le-am mai citit,am fost la mama zilele trecute si facea ordine in bibloteca si am vazut cartea si mi-am luato :D
Ela
ela

Postby catalinapene » Thu Nov 14, 2013 10:23 am

Daca pot sa recomand, vreau acum sa incep cartea Diavolul e politic corect, de Savatie Bastovoi si apoi vreau neaparat sa citesc Agonie si Extaz. Mi-au fost recomandate si am incredere in cei care mi le-au recomandat, am inteles ca sunt foarte interesante si captivante. Va spun si parerea personala dupa ce patrund in subiect :) Le recomand de pe acum.
catalinapene

Postby catalinapene » Mon Nov 25, 2013 2:04 pm

Eu am un anticariat in Carei si vreau sa imi fac si un site, imi merge destul de bine si cred ca ar fi o bucurie pentru cititori si cred ca si pentru mine. As vrea sa vand si online dar nu stiu exact ce presupune un anticariat online sau un site de acest gen. Daca ma ajuta cineva, as fi foarte recunoscatoare! Ofer cadou carti! De vreo 2 ani il am si de la mici la oameni varstnici apeleaza la mine, iar preturile incerc sa le mentin cat mai ok si pentru mine si pentru cititorii care cumpara regulat. Deci, imi puteti da niste sugestii despre o firma care se ocupa cu creare de site-uri si care are preturi nu foarte mari? Nu vreau un site pretentios, ceva simplu si bun pentru cumparatori. Multumesc anticipat :)
catalinapene

Postby catalinapene » Tue Dec 17, 2013 10:06 am

Cred ca in perioada sarbatorilor nimanui nu ii sta capul la asa ceva, e de inteles. Din cate am vazut google adsense a pus reclama sub postul meu a unei firme clausweb, m-am uitat pe site-ul lor. Daca mai are cineva timp de intrat pe forum si vede si posturile mele il rog sa zaboveasca doar cateva minutele. Orice parere e buna de la cunoscatori, catusi de putine sau putin :-S
catalinapene

Postby ela » Thu Jan 30, 2014 6:26 pm

tocmai am terminat de citit Martora de Nora Roberts tare faina.
Micule nu ne mai srci ce ai citit ,te astept
Ela
ela

Reclama
Previous

Return to Carti, Muzica, Filme, Vedete